Gösterilen sonuç sayısı: 11

İndirim!
Orijinal fiyat: 1,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 800.00 ₺.
İndirim!

Ofis Koltuğu

Player oyuncu koltuğu

Orijinal fiyat: 1,700.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,300.00 ₺.
İndirim!

Ofis Koltuğu

Remay oyuncu Koltuğu

Orijinal fiyat: 2,200.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,250.00 ₺.

Ofis Koltuğu

Ofis ortamları kişilerin iş yaşamını devam ettirdikleri ve müşterileri ile bir araya geldikleri ortamlardır. Hem işverenlerin hem de çalışanların işlerine en iyi şekilde odaklanabilmeleri için mutlaka ofis koltuğu seçimine gereken önemi vermesi gerekir. Oturma ve çalışma alanları ne kadar konforlu ise kişiler de işlerine o kadar iyi odaklanabilme imkânı bulurlar.

Ofis koltuğu seçenekleri kullanıcı gereksinimlerini karşılamaya yönelik olarak tasarlanır. Özellikle iş yerlerinde fazla mesai yapan ya da sürekli olarak oturmak zorunda olanların ofis koltuğu konusunda kaliteli seçimler yapması gerekir. Bu koltuklar kişilerin istedikleri şekilde ayarlayabilmelerine imkân yaratır. Yükseklik ayarı yapılabilen koltuklar masa boyutlarına göre kolayca ayarlanabilir. Bir iş yerindeki verimliliği arttırabilmek ve aynı zamanda ofislere profesyonel iş ortamı havası kazandırabilmek için ofis koltuğu seçimlerinde titiz davranmak gerekiyor. Bu koltukların sırt dayama ve oturma kısımlarının konforunun iyi olması demek işe daha iyi odaklanabilmek anlamına geliyor. Farklı kumaş teknolojilerinden yararlanılan döşemeleri bu koltukların en önemli yanlarından biridir.

 

Ofis Koltuğu Özellikleri Nelerdir?

Ofis koltuğu modelleri belli standartlara göre tasarlanır. Bu koltuklar özellikle ergonomik bir yapıya sahiptir. Bu ürünlerin en büyük özellikleri duruş bozukluklarını önleyecek tasarımlara sahiptir. Kişilerin doğru oturma pozisyonlarına göre tasarlanırlar. Bel ve sırt ağrılarının oluşmasına engel olurlar.

Koltukların yüksekliğinin ayarlanabilmesi, sağa ve sola dönebilme kabiliyetinin olması en önemli özelliklerinden biridir. Oturulduğunda kişiler arkaya doğru esneme imkânı bulabilirler. Böylece vücut uzun süre oturulmasına rağmen hareketsizlikten kaynaklı ağrılarla karşılaşmak durumunda kalmazlar.

Koltukların arkalık ve sırt desteği son derece yüksek standartlardadır. Bu koltuklar uzun süre kullanılsa dahi mekanizmalarında sorunlar meydana gelmez. Oturum sırasında her türlü ayarlamayı yapabilirsiniz. Hem sırt hem de oturma kısımları yumuşak ve konforludur. Terletmeyen yapıda üretilmeleri sayesinde dört mevsim kullanılabilecek son derece şık tasarımlardır. Bu koltukların öne çıkan bir diğer özelliği ise kol desteğidir. Kol destekleri oturum sırasında kişilerin konforunu arttıran unsurlardandır. Yıllarca kullanılsalar dahi yüzeylerinde aşınma meydana gelmez. Bununla birlikte renklerinde solmalarda oluşmaz.

 

Ofis Koltuğu Renkleri ve Fiyatları

Ofis koltuğu renkleri geniş bir skalaya sahiptir. Genelde siyah çok tercih edilir. Fakat ofisin dekoruna uygun olarak bej, lacivert ve bordo gibi tonlar da tercih edilebilir. Ofis koltukları fiyat olarak uygun değerlerdedir. Ulaşılabilir fiyatlardan tercih edilmesi hem işverenlerin hem de çalışanların iş yerinde konforu en iyi şekilde yaşamasına olanak tanır. Çok estetik bir duruşa sahiptirler ve kullanıcı açısından ciddi anlamda işlevseldir.

ofis koltukları
ofis koltuk
büro koltuğu
ofis koltugu
büro koltukları
ofi̇s koltuğu
ofis çalışma koltuğu
ofis koltuk fiyatları
masa koltuğu
ofis koltuğu fiyatları
büro koltuk fiyatları
ofis koltuklari
ofis koltukları fiyatları
tekerlekli koltuk
ofi̇s koltuklari
büro koltuk
koltuk ofis
büro koltukları fiyatları

https://cutt.ly/Xw3N4ecs https://cutt.ly/Xw3N4ecs-stats30