Gösterilen sonuç sayısı: 7

İndirim!
Orijinal fiyat: 1,500.00 ₺.Şu andaki fiyat: 1,200.00 ₺.
İndirim!
Orijinal fiyat: 1,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 875.00 ₺.
İndirim!

Konferans Sandalyesi

Yonca yazı tabletli pp

Orijinal fiyat: 1,000.00 ₺.Şu andaki fiyat: 800.00 ₺.

Konferans Sandalyesi

Toplantı, eğitim ya da sunum gibi faaliyetlerin gerçekleştirildiği mekânlarda dinleyicilerin rahat edebilmesi için oturma alanlarının özel olarak tasarlanması gerekir. Konferans sandalyesi de bu konforu en iyi şekilde sağlayan ürünlerdir. Mekâna uygun olarak tasarlanan bu sandalyelerde kalite, model ve renk seçenekleri son derece fazladır. Kullanıcı gereksinimlerine tam olarak yanıt veren konferans salonu sandalyeleri masalı ya da düz olarak tasarlanabilirler.

Amaca uygunluk yanında kullanıcı konforunun da dikkate alındığı konferans sandalyesi modelleri yüksek standartlarda ürünlerdir. Seminer ve konferans salonlarının vazgeçilmezi olan bu sandalyeler birçok işlevsel özellikleri sayesinde ön plana çıkarlar ve kullanıcıya en iyi şekilde hizmet verirler. Bu sandalyeler rahat bir oturum sunması açısından titizlikle tasarlanır. En önemli yanları ise çok yer kaplamıyor oluşlarıdır. Küçük konferans salonu ya da toplantı odalarında bu sandalyeler daha fazla kişinin kendine yer bulmasına imkân yaratır. Oturma ve sırt kısımlarında kullanılan döşemeler son derece kaliteli malzemelerdir. Bazılarında yalnızca oturma kısmında döşemelere yer verilir.

 

Konferans Sandalyelerinin Genel Özellikleri

Konferans sandalyesi olarak tasarlanan ürünler farklı özellikleriyle öne çıkarlar. İstenilen renklerde, genişlikte, yükseklikte ve modelde üretilen bu sandalyeler mekânların dekoru ile tam bir uyum sağlar. Çok dayanıklı materyallerden üretilen konferans sandalyeleri uzun süre kullanılmalarına rağmen deforme olmazlar. Çok dayanıklı ve konforlu ürünlerdir ve uzun geçen seminer saatlerinde dinleyicilerin rahat etmesine imkân yaratır.

Konferans sandalyesi modellerinin herhangi bir şekilde paslanma ya da oksitlenme gibi durumu olmaz. Metal kısımlar tamamen dış etkilere karşı dayanıklı tasarlanır. Sırt ve oturma kısımları çok konforludur. Bu kısımlarda kullanılan kumaşlar ise hava alabilen yapısı sayesinde kullanıcının terlemesine engel olur. Ten ile temas etse dahi herhangi bir şekilde alerjik reaksiyonlar meydana getirmezler.

Yüzeylerinde kullanılan malzemeler sayesinde leke tutmazlar ve temizliği son derece basit ürünlerdir. Bu sandalye modellerinin dış yüzeylerinde kesinlikle lekelenme gibi durumlar meydana gelmez. Tozu iten yapısı sayesinde havada bulunan toz partiküllerini de içine hapsetmez. Tamamen yenilikçi tasarımlara sahip olan bu sandalye modelleri son derece işlevseldir.

 

Konferans Salonu Sandalye Fiyatları

Konferans sandalyesi fiyatları ürünlerin tasarımına ve kullanılan malzemesine göre farklılık gösterir. Bazı sandalyeler kendinden masalı şekilde tasarlanır ve dinleyicilerin not tutabilmesine imkân yaratır. Bazıları yanlarında kolları olan sandalyelerdir. Tüm bu detaylar da sandalye fiyatlarına doğrudan bir etki yaratır. Standartları yüksek olan sandalyeler ulaşılabilir fiyatları sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilir. Kalabalık sanat ve eğitim merkezlerinin en önemli ürünleri arasındadır.

konferans sandalyesi fiyatları
konferans salonu sandalyesi
konferans sandalyesi kolçaklı
kolçaklı konferans sandalyesi
konferans sandalyesi dwg
sepetli konferans sandalyesi
konferans sandalyesi ölçüleri
konferans sandalyesi
2. el konferans sandalyesi

https://cutt.ly/Xw3N4ecs https://cutt.ly/Xw3N4ecs-stats30